Export Sales Manager z j. hiszpańskim

Kariera w SATEL

Dział Eksportu poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk
Nr ref. EXP_SP/09/2024

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój sprzedaży poprzez współpracę z istniejącymi klientami i pozyskiwanie nowych,
  • Promowanie produktów w wybranych krajach,
  • Prowadzenie prezentacji i negocjacji handlowych,
  • Współtworzenie strategii sprzedaży,
  • Uczestnictwo w targach i imprezach branżowych.

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży systemów alarmowych,
  • Znajomość innych niż hiszpański języków obcych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu sprzedaży na rynkach zagranicznych,
  • Bardzo dobra znajomość języka hiszpańskiego – warunek konieczny,
  • Wykształcenie techniczne (informatyka, telekomunikacja, elektronika itp.),
  • Wysokie zdolności komunikacyjne, również w środowisku międzynarodowym,
  • Samodzielność i wysokie umiejętności organizacyjne,
  • Gotowość do częstych podróży służbowych,
  • Prawo jady kat. B.

Oferujemy między innymi:

Atrakcyjne wynagrodzenie
Kartę sportową
Opiekę medyczną
Umowę o pracę
Grupowe ubezpieczenie
Nowoczesne środowisko pracy
Biuro przy stacji PKM
Własny parking
Prezenty urodzinowe i świąteczne
Elastyczne godziny pracy
Swobodny dress code

Po dołączeniu do naszego zespołu weźmiesz udział w cyklu szkoleń, a Twój Opiekun wprowadzi Cię w zadania i będzie wspierał przez początkowy okres pracy!

Informacje o zespole:

Pracownicy Działu Eksportu dbają o utrzymanie najwyższego poziomu relacji biznesowych z kontrahentami, prowadzą szkolenia handlowe i reprezentują firmę na branżowych imprezach targowych. Zajmują się także aktywnym pozyskiwaniem nowych klientów. Sprawnym i nieodzownym wsparciem dla koordynatorów są specjaliści ds. eksportu czuwający nad realizacją zamówień – od przyjęcia zlecenia do wysyłki towaru.

Więcej informacji o SATEL sp. z o.o. oraz o procesie rekrutacji znajdziesz tu: https://www.satel.pl/firma/kariera/klauzula-informacyjna/
Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Nie zwracamy nadsyłanych aplikacji.