Kontroler Jakości w Dziale Wtryskowni

Kariera w SATEL

Dział Wtryskowni poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk
Nr ref. QUA/06/2024

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie badań i testów wyrobów wytwarzanych w Dziale Wtryskowni;
  • Nadzór nad dokumentacją oraz sprzętem kontrolno-pomiarowym w Dziale Wtryskowni;
  • Opracowywanie nowych dokumentacji technologicznych dla wytwarzanych wyrobów;
  • Inicjowanie zmian w dokumentacji technologicznej podnoszących jakość produkowanych wyrobów;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne;
  • Umiejętność obsługi urządzeń kontrolno pomiarowych: suwmiarka, mikrometr, sprawdziany, mikroskop;
  • Znajomość procesów przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy między innymi:

Atrakcyjne wynagrodzenie
Kartę sportową
Opiekę medyczną
Umowę o pracę
Grupowe ubezpieczenie
Nowoczesne środowisko pracy
Biuro przy stacji PKM
Własny parking
Prezenty urodzinowe i świąteczne
Elastyczne godziny pracy
Swobodny dress code

Po dołączeniu do naszego zespołu weźmiesz udział w cyklu szkoleń, a Twój Opiekun wprowadzi Cię w zadania i będzie wspierał przez początkowy okres pracy!

Informacje o zespole:

W Dziale Wtryskowni wytwarzane są elementy z tworzyw sztucznych metodą wtrysku jedno- i dwukomponentowego. Stosujemy również system formowania w technologii zmiennocieplnej. Produkujemy wyroby o różnych gabarytach i przeznaczeniu – od niewielkich detali po całe obudowy. Korzystamy z zaawansowanego parku maszynowego, obejmującego m.in. roboty czteroosiowe programowane tekstowo. Świadczymy również usługi dla firm zewnętrznych, produkując elementy z tworzyw sztucznych także w oparciu o dokumentację zamawiającego.

Więcej informacji o SATEL sp. z o.o. oraz o procesie rekrutacji znajdziesz tu: https://www.satel.pl/firma/kariera/klauzula-informacyjna/
Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Nie zwracamy nadsyłanych aplikacji.