React Native Developer

Kariera w SATEL

Dział Rozwoju Oprogramowania poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk
Nr ref. PR/9/2024

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie aplikacji mobilnej przy zachowaniu odpowiednich standardów jakości kodu;
  • Analiza rozwiązań technicznych nowych funkcjonalności;
  • Współpraca z innymi programistami;
  • Udział w wydawaniu oprogramowania na rynek.

Mile widziane

  • Znajomość Realm;
  • Doświadczenie z wdrażaniem aplikacji poprzez Google Play Store oraz Apple App Store.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość React Native;
  • Znajomość TypeScript;
  • Znajomość Git;
  • Umiejętność pracy z Xcode, Android Studio;
  • Znajomość angielskiego w zakresie czytania dokumentacji.

Oferujemy między innymi:

Atrakcyjne wynagrodzenie
Kartę sportową
Opiekę medyczną
Umowę o pracę
Grupowe ubezpieczenie
Nowoczesne środowisko pracy
Biuro przy stacji PKM
Własny parking
Prezenty urodzinowe i świąteczne
Elastyczne godziny pracy
Swobodny dress code

Po dołączeniu do naszego zespołu weźmiesz udział w cyklu szkoleń, a Twój Opiekun wprowadzi Cię w zadania i będzie wspierał przez początkowy okres pracy!

Informacje o zespole:

W Dziale Rozwoju Oprogramowania zatrudniamy zespół inżynierów programujących w technologiach: C, C++, C#, JAVA, Delphi, PHP, JavaScript. Ich zadaniem jest tchnąć życie w hardware. Realizują projekty w obszarze oprogramowania (wbudowanego i na PC), tworzą aplikacje mobilne, serwisy i strony internetowe a także budują środowiska testowe (w tym Linux) na własny użytek.

Więcej informacji o SATEL sp. z o.o. oraz o procesie rekrutacji znajdziesz tu: https://www.satel.pl/firma/kariera/klauzula-informacyjna/
Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Nie zwracamy nadsyłanych aplikacji.